Firma LMmont, stavebno-obchodná spoločnosť, pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008. Orientuje sa na výrobu a distribúciu hliníkových okien a protipožiarných dverí, protipožiarnych konštrukcií, plastových okien a dverí a výrobu realizácií zo skla. Protipožiarna ochrana firiem a domácností je mimoriadne dôležitá a treba jej venovať náležitú pozornosť. Ponúkané protipožiarne konštrukcie sú kvalitnou a bezpečnou výbavou pri ochrane proti požiaru. Ide o špeciálne deliace steny odolné voči ohňu a dymu, konkrétne:

protipožiarna ochrana

MB-78EI s triedou požiarnej odolnosti EI15-EI90

MB–118EI – trieda požiarnej odolnosti EI120 – ide o najvýkonnejší systém protipožiarnej ochrany ALUPROF – požiarne steny na báze tohto konceptu. Využívajú sa na výrobu požiarnych priečok s triedou požiarnej odolnosti EI120. Systém je vyvinutý na základe päťkomorového izolovaného hliníkového profilu so stavebnou hĺbkou 118 mm. Profily vnútornej komory, ako aj izolačný priestor sú doplnené o protipožiarne prvky. Celá konštrukcia je spojená s komponentmi z oceľového príslušenstva, ktoré spájajú oba profily.

Zároveň je konštrukcia kompatibilná s dverami MB-78EI.

V sortimente ohňuvzdorných produktov sú aj certifikované ľahké dymotesné dvere bez požiarnej odolnosti MB-45D.

protipožiarna ochrana

Novinkou spomedzi produktov je systém MB-86EI, v ktorom sú zahrnuté výhody klasického okenného systému a zároveň vlastnosti typické pre protipožiarne steny. Takýto typ konštrukcie spĺňa požiadavky predpisov a noriem pre protipožiarne systémy a zároveň výraznou mierou chráni životné prostredie a usiluje sa aj o reguláciu nákladov na energie, čo je v dnešnej dobe nepochybne legitímna požiadavka. Samozrejmosťou je zabezpečenie správnej protipožiarnej bezpečnosti. Uvedený produkt je skvelo tepelne izolovaný a poskytuje protipožiarnu odolnosť do EI30.

Prečo by ste sa mali obrátiť práve na nás a využiť naše služby?

individuálny prístup

spoľahlivý servis

certifikáty kvality

1000 a viac realizácií – fotodokumentáciu si môžete pozrieť na webovej stránke

vyše 15 rokov skúseností

kvalitné materiály

moderné technológie

precízne, odborné postupy