Chlapi sú to falošné bytosti nie sú úprimný ani meno nevedia napísať povedať len tak zneužívať ženy urážať mať ich za vec. Mužom sa nedá veriť sú figúrky sami o sebe sú dôležitý myslia si o sebe že nie nad nich nie sú kamaráti do sucha či dažďa úbohé stvorenia keby že som milionárka tak by človek bol sám bez mužov HAPPY SINGLE ony vedia tri veci jesť , sex , vojny vadiť sa piť a vidieť len seba včera mi známy aký chrapúň klamár volal v nedeľu povedal že ide do Rakúska a ja som mu písala v pondelok potom ráno pozrel poslal dáke hlúpe video a večer som mu tiež pekný večer a on drzo nemôžem písať ani volať chrapúnstvo najväčšieho zrna tak isto včera choré nech sa dá vypchať úbožiak škoda reči.

láska na začiatku

Chlapi sú ako opice skáču ako sa im chce pane bože daj im rozum konečne des ako sa správajú sú skeptický mrmlú si pod nos podvádzajú ten to dotyčný je sukničkár novodobý  CASANOVA stále má iné ženy ešte že nenarobil plno deti len dve má čo mal prvú ženu manželku ale nečudo že sa rozviedol on je hrozná povaha samá faloš veľmi dobre sedí na neho zverokruh BARAN je narodený v mesiaci vtákov nečudo že tam kde býva ho nechce ani jedna lebo ho poznajú aký je kvietok . My sa poznáme roky on bol odmlčaný nejaký ten čas a znovu sa ozval po rokoch späť mal inú sukňu len že tá po vyše troch rokov od neho zutekala povedal že jej preplo v hlave že vraj rodina no určite asi ho mala dosť plné zuby že úradovalo očkovanie proti COVID 19 prd barania klame keď baby zistia že sú v jeho blízkosti ujdú síce pracuje v zahraničí ale že by sa naučil morálke respektíve slušne sa správal k ženám nedá sa povedať celý jeho otec ich kopa detí SIEBEN nečudo ten to tiež ľúbil.

manželstvo je prežitok

Nie len muži sú taký ale aj kopa žien česť výnimkám no tých minimum. To je hrozné keď je nejaká osoba až tak závislá od jednej veci je to choré aby myslel len a len na sex mal by pracovať do NIGHT CLUB tam by to mal ako hodinu klavíru a tancovať do radu má na výber . Ja by som mužov dala na prevýchovu aby sa naučili správať ku ženám nie všetky ženy sú hrubé a také ako chlapi tak že sa človeku žalúdok zdvihol. Malo existovať zariadenie NÁZOV POLEPŠOVŇA PRE MUŽOV ALEBO KLUB ZDRAVÉHO ROZUMU. Jaj jaj vážne niekedy už človek rozumie viac zvieratám ako ľudom niekedy mám chuť si zaobstarať zvieratko ako som voľakedy mala morské prasiatka keď by bolo ťažko tak som im vyžalovala ale jasné že aj mame no ťažko je to čo sa týka zladiť povahy každý sme iný ale pravda je taká aká je.

Financie a peniaze

28. 3. 2023