Hlboký ponor s vôňou ohňa a potu: Medieval Dynasty vás prenesie do Európy 14. storočia. Začínate ako úplný outsider, bez domova a poriadneho kusa mäsa na stole. No nič! Postavíte si útulný príbytok, naučíte sa loviť a postupne si z malej osady vytvoríte prosperujúce mestečko. Crafting je tu naozaj zábavný – od nástrojov a zbraní až po teplé oblečenie (pretože zima v stredoveku nebola žiadna sranda).

medieval dynasty

Z dedinky na impérium (alebo aspoň poriadne živé trhovisko): S trochou šťastia a šikovnosti prilákate k sebe ďalších ľudí. Dedinka zrazu ožije, ľudia budú potrebovať prácu a vy im ju zaistíte. Postavíte domy, cesty, možno aj trhovisko a s okolím nadviažete čulé obchody. Vaším cieľom je vybudovať dynastiu, ktorá pretrvá veky a bude všetkým na závidenie (alebo aspoň rešpekt). Svet stvorený na objavovanie (a trochu aj na strach): Medieval Dynasty vás uchváti nádhernou grafikou a stredovekou atmosférou. Prejdete sa hustým lesom, kde na vás možno vybafne divá zver (takže opatrne!), objavíte malebné dedinky a možno aj nejaký ten zabudnutý hrad. Svet žije svojím životom, dedinčania sa nezastavia a rytieri si chodia po svojom rytierskom.
Prekážky sú korením života (aj v stredoveku): Nebude to prechádzka ružovou záhradou. Stredovek nebol pre slabých povahy a v hre na to narazíte. Choroby, nepriaznivé počasie, divoké zvieratá a nepriateľské osady vám dajú zabrať. Ale nebojte, prekonaním týchto prekážok sa stanete z obyčajného pútnika legendou – zakladateľom dynastie, ktorá bude všetkým na okolí rozprávať príbehy o vašej odvahe a prezieravosti.

lovenie v hre

Medieval Dynasty je ako stredoveký román, ktorý si píšete sami. Túžite byť obyčajným roľníkom, slávnym obchodníkom alebo rovno kráľom? Všetko je možné! Jediné, čo potrebujete, je trocha šikovnosti a chuť pustiť sa do toho. Medieval Dynasty nie je hra pre každého. Je komplexná a náročná, no odmení tých, ktorí sa jej neboja venovať. Ak máte radi budovanie, prekonávanie výziev a máte záľubu v stredovekej histórii, tak sa do toho pustite! Ver mi, nebudete ľutovať.

Sexy povyrazenie

18. 8. 2023