Čo vy hovoríte na to že chcú resp. uzákonili zákon že žiaci nemôžu mať na hodine mobil nepoviem malé deti v tých ročníku 1 až 5 už pomaly nebudú môcť ani dýchať tí žiaci ako že choré čo už vyvádzajú. Tieto normy idú k nám od západu Brusel . Nehovorím že malé deti by nemali mať mobile na hodinách max do toho 3 ročníka potom by ho mohli mať na matematike vypočítať si príklad alebo pomôcť si na nejakej písomke poprípade. Ja by som mohla viac pracovať tak som skoro vstala už pred 7 ráno. Čo sa týka zajtra neviem ako uvidím ešte čakám peniažky potom by som zbehla buď do Vrábel alebo do Zlatých Moraviec. Dnes učím len dve hodiny ale chcem výklad robiť cez aplikáciu byť pripojená uvidím časovo hádam stihnem . Zajtra určite vybehnem do parku konečne pozrieť štiav poľný a pod. Zajtra doučovanie nemám až v stredu jedine potom sa napojím na veštenie cez aplikáciu.

choď do prírody

Sú pekné slnečné dni ako v lete teplo . Ja čo mám toľko roboty nemám čas ani sa hrať na mobile hry ale má to prestalo baviť ale hádam ma to chytí po čase. Cez prázdniny sa k tomu dostanem. Síce ja doučujem aj cez prázdniny. Ale skôr sa teraz zameriavam na Makrobiotiku  postupne len neviem ako sa zdám asi nijako kávy nakoľko je to taký môj štartér. Včera som si konečne urobila manikúru. Nestíhala som minulý týždeň. Čo sa týka Makrobiotiky nemalo by sa jesť vajíčka tiež mlieko aj syry tak tiež mäso ani sladkosti sa nesmú len doma pripravené. BIO. Ukladala som knihy a nejak som založila Makrobiotiku pre začiatočníkov neviem ju nájsť smiech to je tak keď máte cez 500 kníh možno viac do budúca chcem ešte viac. Trochu som nejaká seknutá ale večer si zacvičím musím to rozchodiť chcem sa úplne zbaviť liekov akýchkoľvek lieky sú zabijak . Ja by som aj určité reklamy zakázala ako na lieky to je biznis farmácie otravujú ľudí.

mobil priateľ či nepriateľ

Mali by sme sa skôr prírodne liečiť Urobím si niekedy výlet do kvôli vybavovaniu nejde mi aplikácia čo mám banku TZV. účet. Keď dopíšem článok pôjdem do obchodu trochu sa ako tak vyvenčí na čerstvom vzduchu ale keď nejdem von my máme od rána do večera otvorené okná necháme keď ľudia sú zadebnený myslím že neotvoria ani okno v celom byte a majú smrad a ešte jedna vec nechápem že môžu mať psov v bytovkách ja ozaj milujem zvieratkách ale by som to v byte nezniesla psa ani mačku ešte takých obrov možno takých malých psov typických bytových. Ja by som nezniesla to veď sa to aj v byte si urobí potrebu svoju aj to chlpí aj smrdí skôr vonku to áno aj naši majú psa ale bývajú v dome to je trochu iné. Tie zvieratkách čo sú v činžiakoch ľutujem je to teror pre nich . Môj priateľ otužuje idem to aj praktizovať teraz od jari striedať sprchu či kúpeľ teplá a studená sprcha striedať. Je to zdravé.