Profesionáli v servisoch majú s opravami rozličného druhu už dlhoročné skúsenosti, všetky typy poškodenia, napríklad spôsobené vandalmi, pri neopatrnom parkovaní alebo pri zničenej karosérii po krupobití pre nich nie sú problém, ale výzvou. Moderná PDR technológia umožňuje takmer dokonalú opravu s minimálnymi následkami.

V servise vedia, čo majú robiť

Motoristi na celom svete sa trápia s rovnakými problémami, poškodenou karosériou svojho štvorkolesového tátoša. V servise však majú riešenie aj na tento zdanlivo náročný spôsob opravy a už ich vykonali mnoho. Najčastejšie sa venujú vyrovnávaniu priehlbín po krupobití, ktoré dokáže narobiť na vozidle riadne poškodenie. Ale netreba vešať hlavu, profesionáli vám vozidlo dajú do poriadku a vy ani nezbadáte, že bolo kedysi poškodené.

Na túto opravu majú účinnú technológiu, PDR metódu, teda Paintless dent repair, opravu karosérie bez nutnosti jej následného lakovania. Motoristi, ktorí ju využili vedia, že oprava preliačin Autopdr.sk má vysokú efektivitu, perfektný výsledný efekt, oprava je rýchla a hlavná výhoda je v minimálnych defektoch či poškodení, ktoré po oprave zostávajú. Vozidlo na pohľad vyzerá rovnako ako pred aplikáciou PDR technológie.

Metóda PDR sa na vyrovnávanie priehlbín používa už vyše 20 rokov, ale u nás je ešte relatívne neznáma. Jej výsledný efekt však uznávajú predajcovia automobilov, poisťovne, bazáre, výrobcovia a hlavne zákazníci, pretože sa pri nej zachová pôvodný lak, nie je potrebné tmelenie či brúsenie ani lakovanie, vozidlo nestráca svoju hodnotu, čas opravy sa skracuje a zásah je možné robiť aj u zákazníka doma, šetria sa náklady a nevplýva na záruku auta.

Lak vozidla zostane ako nový

Dva spôsoby opravy touto metódou: vyťahovanie a vytláčanie priehlbín sa používajú podľa možnosti a dostupnosti k poškodenému miestu na karosérii. Po ich vyrovnaní je nutné ešte poškodené miesta doklepať a vyhladiť do pôvodného tvaru, aby poškodenie nebolo voľným okom viditeľné. Oprava PDR technológiou je najmodernejší a najlepší spôsob ako sa zbaviť nepekných priehlbín po poškodení krúpami, spokojných je už veľmi veľa zákazníkov u nás aj vo svete, takže v prípade, že aj vaše vozidlo poškodí krupobitie, pomoc máte na dosah.

Nezúfajte si

22. 12. 2022