Pod názvom módne doplnky sa skrývajú všetky súčasti outfitov, ktoré nám ho pomáhajú oživiť a povzniesť na požadovanú úroveň, nimi dokážeme celé naše snaženie dotiahnuť do dokonalosti alebo ho môžeme aj zničiť, záleží na tom, do akej miery pri ich výbere berieme do úvahy všetky okolnosti. Základom by mal byť triezvy a aj trocha kritický pohľad na seba.

Ozdobte svoju hlavu štýlovo

Pri pohľade do zrkadla nám zídu na um mnohé myšlienky a nápady ako oživiť svoj štýl novým účesom či zmenou obliekania, no na radikálne zmeny nájde len máloktorá z nás odvahu. Nemusíme však okamžite meniť celý šatník a štýl, stačia drobné obmeny niektorých doplnkov a celkový výsledok môže byť naozaj ohurujúci. Bižutéria či kožené doplnky ako kabelky, opasky a podobne bežne nosíme siltovky damske a sú súčasťou našich každodenných outfitov, k nim však môže pribudnúť aj šiltovka.

Klobúky, ale aj akékoľvek pokrývky hlavy prežívajú znovuzrodenie a na hlavách žien sa objavujú čoraz častejšie. Objavujeme ich čaro a okrem praktickej funkcie majú na svedomí veľké vizuálne zmeny. Športovo založené typy žien majú šiltovku v šatníku už dávno, nosia ju nielen pri pohybových aktivitách, ale aj v bežné dni, k ležérnym odevom a športovým kúskom, chránia hlavu pred slnkom či vetrom, korunu krásy dokážu schovať v prípade, že nie je upravená podľa našich predstáv.

Biela dodá eleganciu a nič nepokazí

Trenchtown je eshop, ktorý tieto šiltovky ponúka pre každú ženu, ktorá ich nosí rada, dokonca ide o unisex kúsky, takže na výber majú aj muži, veľkosť nemusíte riešiť, pretože popruh, ktorý je ich súčasťou, zabezpečí úpravu na každý typ hlavy veľmi jednoducho a rýchlo. Ste romantička, rebelka či máte rada retro? Z každého štýlu je možné vybrať si ten svoj, farebne aj materiálovo doladenú šiltovku, ktorá dotvorí ležérny či mestský outfit. Zdravý pohyb či prechádzky mestom alebo posedenie s priateľmi môžete absolvovať so šiltovkou na hlave, bude módnym a zároveň praktickým kúskom a súčasťou štýlu, ktorý preferujete.