Chcete obdarovať vášho kamaráta k jeho narodeninám a premýšľate, či mu objednať veľkú narodeninovú tortu, a k tomu vystúpenie striptérky? Máme lepší nápad, tú narodeninovú tortu určite objednajte, ale namiesto striptérky stavte radšej na nuru masáž. Čo si pod tým vlastne predstaviť?

Lávové kamene

Objednávka nuru masáže bude spočívať v tom, že váš priateľ vstúpi do masážneho salónu, kde sa ho ujme pekné dievča, a po očistnom kúpeli sa obaja ocitnú na masérskom lôžku. Od tejto chvíle si dotyčný bude môcť užiť čo najtesnejšiu blízkosť dievčaťa, ktorá sa ho bude dotýkať čo najväčším povrchom svojho tela. Už samotná predstava o tomto akte je vzrušujúca, a to sa zatiaľ pohybujeme na teoretickej báze.

nuru masáž

Nuru masáže https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/ patrí k najúčinnejším erotickým masážam a ich cieľom je navodiť čo najsilnejší pocit rozkoše, uvoľnenia, relaxácie a erotického napätia, aby bolo možné sexuálnu energiu usmerniť buď k orgazmu, alebo k precíteniu prítomnosti živej bytosti, ktorá sa vás nežne dotýka, a chce vám navodiť čo najslastnejší zážitok.

Nuru masáže vlastne svojim spôsobom naznačujú, čo ľuďom v súčasnej dobe najviac chýba, a tým je okrem vzájomnej úcty a lásky najmä nežnosť, sladké dotyky a maznanie. Moderná doba je síce plná techniky, ale tá je v mnohých prípadoch zneužívaná proti ľuďom, a namiesto pokoja a pohody v medziľudských vzťahoch neustále riešime stres, vyčerpanie, prepracovanie, príliš veľa povinností a celý rad ďalších nepríjemností.

Dopriať si nuru masáž môžete samozrejme častejšie, ale táto procedúra tiež zároveň nabáda k tomu, aby sme sa k sebe správali lepšie aj v rodine, a ak je vaša partnerka dostatočne na výške, môžete si nuru masáže vykonávať aj sami medzi sebou ako súčasť milostnej predohry. A čím viac nežností bude medzi nami, tým lepšia spoločnosť a vzťahy medzi ľuďmi, bez vojen, konfliktov a ďalších nezmyslov, ktoré s pozitívnym životom nemajú nič spoločné.

Šoférovanie

24. 2. 2024