Inštalácia LED osvetlenia ešte nikdy nebola jednoduchšia. Na našich stránkach ledprodukt.sk nájdete široký sortiment LED napájacích zdrojov 12v rôznych druhov a prevedení. Či už chcete LED osvetlenie inštalovať dovnútra či von, ponúkame vám napájacie zdroje pre obe lokácie. U nás nájdete montážne, nábytkové i vodeodolné napájacie zdroje a takisto ponuku adaptérov. To všetko od dvoch špičkových značiek- Mean-well a MLED.

led pásy

Na našich stránkach môžete v každej kategórii výrobkov použiť praktický filter pre upresnenie požadovaných parametrov. Hľadanie výrobkov je tak jednoduché a pohodlné. Ponúkame adaptéry s výkonom 12W-96W s výstupom pre 12V alebo 14V. Ceny výrobkov sa pohybujú od 3 do 29 eur. V sekcii napájacích zdrojov nájdete aj tabuľku na výpočet potrebného zdroja pre vašu konkrétnu dĺžku LED pásov či osvetlenia. Na nákup vybavenia teda určite nepotrebujeme žiadne špeciálne znalosti, naše služby sú postavené tak, aby im rozumel každý. Montážne napájacie zdroje so svorkovnicou v kovovej krabičke sú vhodné pre napájanie LED pásov a iného LED osvetlenia aj v náročných podmienkach. Ceny sa pohybujú v rozmedzí 15-25 eur. V našej ponuke nájdete takisto aj vodeodolné zdroje vhodné napríklad do exteriéru. Sú vybavené certifikátmi IP67 alebo IP65 a vaše efektívne, no najmä bezpečné osvetlenie LED technológiu tak neohrozí dážď ani sneh.

led osvetlenie

Klasické nábytkové napájacie zdroje sú vhodné do každého interiéru, ktorému chcete dopriať netradičný prvok v podobe LED osvetlenia. Jednotlivé zdroje sú malých rozmerov, prispôsobené na umiestnenie na nábytok, poličky alebo kdekoľvek, kde ich nemá byť vidieť. Dostupné sú vo výkone 8W-320W s výstupom 12V alebo 24V. Cenové rozmedzie sa tu pohybuje od 7 do 79 eur. Naše zdroje disponujú dôležitým ochranným integrovaný prvkom, ktorý sa aktivuje pri preťažení, skrate alebo prehriatí a zdroj automaticky vypne. Vy sa tak nemusíte báť o bezpečnosť vás a vašich blízkych.