O portáloch poskytujúcich sexuálne služby ste už určite veľa počuli. Znie to ako z rozprávky, no nie? Jednoducho si vyberiete ženu, na ktorej vám zastane pohľad a s ňou strávite divoký večer plný sexu a krásnej starostlivosti o vaše privátne partie. Ale ako presne to funguje? Jednoducho kliknete na stránku nášho portálu. Tu sa objavíte na hlavnej stránke. Snáď najkľúčovejšou informáciou, ktorú treba zadať predtým, než kliknete „vyhľadať“ je lokalita, v ktorej hľadáte uspokojenie.

uspokojenie

Ďalšími dôležitými aspektami, ktoré treba zvážiť je vami preferovaný vek poskytovateľky (ženy, s ktorou chcete stráviť príjemné chvíle), praktiky, ktoré by ste chceli vyskúšať rozne sex ponuky. Tuto podotýkame, že nie všetky z dievčat poskytujú praktiky ako je rimming, fisting, anál, pegging, a podobne. Ak aj dievča uvádza v profile, že rada poskytne análny sex, treba sa dopredu dohodnúť na bližších detailoch. Pokiaľ sa stopercetne nepoznáte s druhým človekom, môže dôjsť k nedorozumeniu. Na našom portáli toto „stopercentné spoznanie sa“ nie je podmienkou, no pred chôdzkou si treba určit isté pravidlá, s ktorými budú súhlasiť obe strany – rozhodne nechceme, aby ste zo stretnutia odišli neuspokojení, či so zlými alebo zmiešanými pocitmi. Ďalej si môžete vybrať ako veľmi skúsené dievča chcete. Je samozrejmosťou, že žiadne z našich dievčat (s výnimkami pre exkluzívny zážitok) nie je úplne neskúsene, treba však brať ohľad na to, že nie všetci me rovnakí a niekomu idú jedni veci lepšie ako iné. Ide teda hlavne o skúsenosti s rôznymi praktikami.

vasen

Na koniec by sme radi podotkli, že náš portál nie je výlučne pre pánov – svoje si tu nájdu aj dámy. A považujeme za bezpredmetné, že poskytujeme služby aj neheterosexuálom. Bezpečné experimentovanie v sexe doslova milujeme! Žijeme v dvadsiatomprvom storočí a myslíme si, že by sa nič, čo poskytuje potešenie obom stranám nemalo stigmatizovať.