Na plechových diskoch sa jazdí čoraz menej, môžeme ich vidieť prevažne v zimnom období a na starších autách, na novších modeloch luxusnejších áut by sme ich hľadali márne. Do popredia sa dostávajú disky hliníkové, takzvané elektróny. Hlavnou príčinou na zmenu kolies domáceho štvorkolesového miláčika by mal byť hlavne vzhľad, pretože plechové disky sa rýchlo ničia, po čase pôsobia neesteticky a vyžadujú väčšiu starostlivosť. Oproti nim hliníkové ATS disky sa jednoducho čistia a pri správnej starostlivosti majú vysokú životnosť.

ATS Passion Diamond Black Front Polished

Tento tip hliníka je vlastne zliatina magnézia a iných prímesí, vďaka čomu klesá váha kolesa, ale naopak sa zvyšuje pevnosť. Výborné jazdné vlastnosti dodávajú autu tú správnu podstatu. Spotreba vozidla taktiež klesá, preto sú hliníkové disky stále vyhľadávanejšie. Značka ATS je nemecký výrobca a počas takmer 40 rokov obsadila popredné miesto na trhu diskov z ľahkých zliatin a ponúka modely pre všetky typy osobných automobilov, ktoré sú známe po celom svete. Či už vlastníte suv, combi alebo sedan, z tejto značky si určite vyberiete kvalitu za rozumnú cenu. Taktiež ponúkajú náhradné diely, nové technológie zaručujú vysokú odolnosť a stále sú vylepšované. Firma ATS prešla vývojom a modernizáciou, ktorá začínala ešte v predošlej dobe motorizmu. Automobilový nadšenci sú pre firmu kľúčový, a preto sa snaží stále vylepšovať a rozširovať svoje portfólio. Produkty sú extrémne odolné a navyše vyzerajú moderne a štýlovo.

ATS Perfektion Royal Silver

Kvalitné elektróny za prijateľné ceny s certifikátom, európskym schválením a taktiež schválením našim ministerstvom dopravy, nevynechajúc predĺženú trojročnú záruku, sú ideálnym riešením pre váš automobil. Či už hľadáte kvalitu za rozumnú cenu alebo technologicky atraktívnejší zovňajšok, môžete si byť istý, že hliníkové disky od značky ATS spĺňajú všetky predpoklady stať sa prvou voľbou vo vašom rozhodovaní.