Vážení zákazníci,

naša reštaurácia je opäť otvorená.
Tešíme sa na vás.

Team BOINDL.

Visa,Mastercard,Diners Club - WiFi


V pracovnom kolotoči, prídu občas chvíle keď je dôvod na oslavu. Ak potrebujete profesionálny prístup s prípravou akcie pre kolektív Vašej firmy, môžete sa s dôverou obrátiť na našu reštauráciu, ktorá má bohaté skúsenosti s prípravou firemných akcií.

Štyria a menej ľudí po kliknutí na fotku sa vám zobrazí fotogaléria

Štyria a menej ľudíAk máte chuť stráviť príjemné chvíle v spoločnosti Vášho partnera pri sviečkach ponúkame Vám možnosť rezervácie stolu vo večerných hodinách. V tomto čase máte možnosť v príjemnej atmosfére pri pomalej hudbe a dobrom jedle dokonale vychutnať spoločné chvíle.


Pre skupinku 5 až 6 ľudí po kliknutí na fotku sa vám zobrazí fotogaléria

Pre skupinku 5 až 6 ľudíPre dôležité stretnutia počas obedu, alebo večere s Vašimi obchodnými partnermi zabezpečíme aby Vaše stretnutie malo úroveň, ktorú očakávate. Rýchla obsluha, kvalitné jedlo, široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, ako aj pestrá ponuka značkových vín Vás nenechá na pochybách, že ste si vybrali to správne miesto pre Vaše rokovanie. Pre tieto prípady odporúčame dve základné varianty.

Pre 8 ľudí po kliknutí na fotku sa vám zobrazí fotogaléria

Pre 8 ľudíAk chcete Vašej rodine dopriať pohodlie, u nás ho určite nájdete. Na Váš spoločný obed si môžete vybrať z viacerých druhov polievok, z bohatej ponuky hlavných jedál, pre Vaše ratolesti z ponuky detského menu a pre Vás všetkých z množstva sladkých dezertov. A Vaše deti budú mať určite radosť z nášho jazierka v ktorom plávajú živé korytnačky a rybky.

Pre 14 ľudí po kliknutí na fotku sa vám zobrazí fotogaléria

Pre 14 ľudíAk máte rodinnú oslavu a radi by ste sa zbavili starostí s jej prípravou sme tu pre Vás a Vašich najbližších. Vytvoríme prostredie v ktorom sa Vaša oslava stane skutočnou oslavou a chvíle, ktoré strávite s Vašimi príbuznými alebo známymi budú tie, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Pomôžeme Vám vybrať Vaše slávnostné menu. Poradíme, kam umiestniť Váš slávnostný stôl a nájdeme spôsob ako zabezpečiť rodinnú atmosféru.

Pre 28 a viac ľudí po kliknutí na fotku sa vám zobrazí fotogaléria

Pre 28 a viac ľudíV prípade promócií Vám radi pomôžeme osláviť s Vašimi najbližšími slávnostné ukončenie Vášho štúdia. Dodáme Vašej promócii dôležitosť, ktorú si zaslúži. S Vašou rodinou a známymi si pripijete slávnostným prípitkom, pochutíte na dobrom jedle, napijete sa niečoho dobrého a hlavne v príjemnej atmosfére oslávite Váš úspech.

Pre recepcie a menšie svadby po kliknutí na fotku sa vám zobrazí fotogaléria

Pre recepcie a menšie svadbyPre recepciu, na ktorej chcete reprezentovať Vašu firmu pred Vašimi obchodnými partnermi ponúkame možnosť rezervácie jednotlivých častí reštaurácie, alebo jej úplné uzatvorenie. Vieme podľa Vašich prianí vytvoriť špeciálne menu súčasťou ktorého môžu byť jedlá nad rámec nášho jedálneho lístku vhodné najmä pre recepcie. Takisto vieme zabezpečiť podľa Vášho želania obľúbený druh vín, či iného alkoholického nápoja.

Svadby

SvadbyAk máte svadbu a chcete začať v tom najlepšom, ponúkame Vám možnosť usporiadania tejto jedinečnej udalosti práve u nás. Vyberieme pre Vás ľahké predjedlo, uvaríme chutnú polievku, nájdeme výnimočné hlavné jedlo, zabezpečíme svadobnú tortu, zákusky a slané pečivo a na záver Vám prinesieme kapustnicu, na ktorej si určite pochutnáte.

Sme tu pre Vás a ak máte pocit, že by ste sa radi niečo opýtali, alebo by ste si radi zarezervovali termín konania Vašej oslavy, či stretnutia urobte to čo najskôr. Na telefónnom čísle +421 918 566 834 prevádzka , +421 917 434 883 len rezervácie Vám odpovieme na Vaše otázky a pomôžeme nájsť riešenie aby ste boli maximálne spokojní. Vopred Vám ďakujeme za prejavenú dôveru.

Urobte si kalkuláciu
svojej oslavy: viac...
rezervácie, tel.
+421 918 566 834 prevádzka, +421 917 434 883 len rezervácie
e-mail
info@aqa.sk
otváracie hodiny
10:00 - 22:00